Vrh

Tvoja trenutna lokacija:  Index / Info / Sport

Isaac Newton A.T. pobednik Revanš derbija


Svi koji se bave kasačkim sportom potvrdiće vam da su juče u Srbobranu održane odlične trke. Bio je to poslednji kasački dan u Srbobranu ove godine, a trčao se Revanš derbi za sva grla od 4.godine domaćeg odgoja sa plaćenim doprinosom na stazi od 2.600 metara, kao i Memorijalna trka Bata General u znak sećanja na jednog od najvećih zaljubljenika u kasački sport koje je Srbobran imao. Isaac Newton A.T. nakon pobede na Derbiju, osvojio je i Revanš derbi.Evo rezultata:


Rezultati kasačkih trka 4 dan 22.10.2017

Hipodrom   KK "Vranac", Srbobran

 

1 "Cvećara Goca"

Za sva grla od 3 godine i starija domaćeg odgoja sa zaradom do 700 EUR.

Staza: 1600m (autostart)

Island A.T.                               1600 Nenadović M.      1:22.0   1

Nika Boko                               1600 Vukov I.            1:22.1   2

Akaha                                    1600 Popin J.              1:22.4   3

Kinčeš D.L.                              1600 Seke R.              1:22.9   4

Danina                                   1600 Dulić P.              1:23.4   5

Anči                                      1600 Petrović D.          1:23.6   6

Lukas                                     1600 Mukić B.            1:24.3   7

Triumph Oaks                          1600 Stipić N.             1:28.9   8

Dunjica S.G.                            1600 Milekić M.                     0

Ericsson                                  1600 Stamenković G.               0

Vanita                                    1600 Pantić M.                      0

Premije: 148; 74; 44; 30

Dunjica S.G.           nečist kas

Ericsson                ponovljen galop

Felina                   ne startuje

Vanita                   ponovljen galop

2 . "AS DOM Srbobran"

Za sva grla od 3 godine i starija domaćeg odgoja sa zaradom do 300 EUR.

Staza: 1600m (autostart)

Secretariat                              1600 Mukić B.            1:20.6   1

Angela                                   1600 Vujković Bukvin S. 1:22.0   2

Alegra R.S.                              1600 Stamenković G.    1:23.3   3

Jessi Star                                1600 Kerekeš E.          1:23.7   4

Lepotica M.N.                           1600 Petrović D.          1:24.6   5

Aroma G.D.                             1600 Golubović M.       1:25.7   6

Luksemburg A.T.                       1600 Galić G.             1:26.5   7

Dik November                          1600 Pribić V.                       0

Excorta                                  1600 Zolnaji G.                      0

Fredy Boy                               1600 Stantić J.                       0

Portugal A.T.                           1600 Vujanović Ž.                  0

Premije: 148; 74; 44; 30

Dik November         ponovljen galop

Excorta                 odustao

Fredy Boy              dug galop

Golden                  ne startuje

Portugal A.T.           dug galop

3"Erker Inženjering"

Za sva grla od 3 godine i starija domaćeg odgoja sa zaradom do 1500 EUR.

Staza: 1600m (autostart)

Lejla S.P.                                1600 Kečenović B.       1:17.8   1

Čoro                                      1600 Mukić I.             1:18.4   2

Dea Celeste                              1600 Milodanović B.     1:18.8   3

Shana                                    1600 Stantić J.             1:19.4   4

Destiny S.G.                             1600 Pejić Tukuljac S.   1:19.6   5

Doroteja S.G.                           1600 Grujić S.             1:20.3   6

Elita B.M.                                1600 Pantić M.            1:21.4   7

Mitasa                                    1600 Sokola L.            1:21.6   8

Alfa M.G.                                1600 Gajić M.             1:22.5   9

Villiem B                                 1600 Bognar N.           1:24.3  10

Dream Catcher                         1600 Pribić V.                       0

Fatima B.O.                             1600 Gajić M.                       0

Premije: 148; 74; 44; 30

Dream Catcher         dug galop

Fatima B.O.            dug galop

4. "Poliklinika Petrov Novi Sad-Senta"

Za sva grla od 3 godine i starija sa zaradom do 6000 EUR.

Staza: 1600m (autostart)

Dolar-F                                  1600 Kečenović B.       1:17.4   1

Bellissima                                1600 Mukić B.            1:18.3   2

Jimmy-Oaks                            1600 Gabrić ml. J.        1:18.5   3

Solvalla                                  1600 Petrović Z.          1:21.0   4

Andover Love                           1600 Sič st. S.             1:21.1   5

Botoni M.K.                             1600 Urošev D.           1:21.3   6

Shiney Don                              1600 Milić L.              1:24.6   7

Asia                                       1600 Horvatski A.                  0

Cool Girl Lady (FR)                   1600 Živojinović Z.                 0

Ramon Starlight (IT)                  1600 Pantić M.                      0

Sambar Jet (IT)                        1600 Vuković A.                    0

Premije: 148; 74; 44; 30

Aljaska H               ne startuje

Asia                     dug galop

Cool Girl Lady (FR)   ponovljen galop

Ramon Starlight (IT)  dug galop

Sambar Jet (IT)        galop u završnici

5.  "Revanš Derby"

Za sva grla od 4 godine domaćeg odgoja sa plaćenim doprinosom.

Staza: 2600m (autostart)

Isaac Newton A.T.                      2600 Slavič ml. M.       1:19.0   1

Angone Love                            2600 Vujović J.           1:19.1   2

Bonaparta                               2600 Mukić B.            1:19.2   3

Clair De Lune                           2600 Pantić M.            1:20.5   4

Elliot                                     2600 Dulić P.                        0

Happy Day                              2600 Dovijarski S.                  0

Premije: 400; 224; 128; 88

Elliot                    dug galop

Happy Day             dug galop

6.  "Nagrada Orošhaze"

Za sva grla od 2 godine domaćeg odgoja, bez pobede.

Staza: 1600m (autostart)

Alfa Varenne                            1600 Pejić Tukuljac S.   1:24.3   1

Summer Boy                            1600 Vujanović Ž.        1:24.4   2

If AT                                     1600 Jo R.                 1:24.7   3

Atena                                     1600 Seke A.              1:24.9   4

Mercedes R.R.                          1600 Topalov A.          1:25.9   5

Dana V.P.                               1600 Bognar N.           1:26.7   6

Saphir AT                               1600 Gabrić ml. J.        1:29.3   7

Byron Prav                              1600 Laslo A.             1:39.1   8

Fotta Royal                             1600 Katanić D.                     0

Nice Aston                               1600 Pribić V.                       0

Premije: 232; 120; 70; 46

Fotta Royal             dug galop

Nice Aston             više galopa

7.  "Memorijal Bata General"

Za sva grla od 3 godine i starija.

Staza: 1600m (autostart)

Rincope Jet (IT)                        1600 Zolnaji G.           1:16.6   1

Poveglia (IT)                            1600 Oračić ml. M.       1:17.1   2

Brume d'Or (FR)                       1600 Petrović D.          1:17.3   3

Rite Key (S)                             1600 Živojinović Z.      1:17.4   4

Amazon Banker                        1600 Katanić D.           1:17.8   5

Bea Kievitshof (D)                      1600 Kečenović B.       1:18.2   6

Nasa Vita (IT)                          1600 Bjelogrlić V.        1:18.3   7

Raveo (IT)                               1600 Paroški S.           1:19.2   8

Lambert Sas (IT)                       1600 Horvatski A.                  0

Sole Mio (FR)                           1600 Petrović Z.                     0

Premije: 232; 120; 70; 46

Grumetti (D)           ne startuje

Lambert Sas (IT)      dug galop

Sole Mio (FR)          ponovljen galop

Utsuri de Gerberoy    ne startuje

8"Restoran Gurman"

Za sva grla od 3 godine i starija domaćeg odgoja sa zaradom do 500 EUR.

Staza: 1600m (autostart)

Cash Royal                              1600 Gabrić ml. J.        1:20.4   1

Pretty Oaks                             1600 Katanić D.           1:21.1   2

Ema Turbo                              1600 Mukić B.            1:21.9   3

Severino                                 1600 Mašić N.            1:22.1   4

Delibab                                   1600 Vajda I.              1:22.3   5

Andover Boy                            1600 Gere T.              1:22.5   6

Flekica                                   1600 File N.               1:23.8   7

Son Of The Best                        1600 Karan D.            1:24.3   8

Glenda                                   1600 Oračić ml. M.       1:26.1   9

Ajde Srećo                               1600 Mukić I.             1:26.8  10

Dalfino                                   1600 Rajić R.                        0

Good Bay Baby                         1600 Sokola L.                      0

Premije: 148; 74; 44; 30

Dalfino                 dug galop

Good Bay Baby        napustio stazu



 

Postavio: Administrator dana 2017.10.23

 

                                    

 

Glasaj
     

Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!
 Prijavi se
PESMA DANA



Partneri
Srbobran.net
Instagram
Centar za socijalni rad
Biblioteka
Vuk Karadzic
Agrosimsa
Nijansa
OŠ Žarko Zrenjanin Uča
Radost
Centar za sport
Lagrad
Kamen Mermer
Reklam Dizajn
Raspored sahrana
Apolon
Pc world
Petar Drapsin