Srbobran.net web portal

Verzija za tampu / To Screenview

PETAK JE DAN ZA FUTSAL

U hali sportova sastaju se dve ekipe koje se odlično poznaju, očekuje se borba za svaku loptu, neizvesnost i virtuoznost igrača malog fudbala na delu. Samo jedan tim ide dalje. U četvrtfinalu Kupa Vojvodine plasman u dalje takmičenje pokušaće da osvoje KMF Srbobran i Bečej 2003.

Ko pobedi u ovoj utakmici ide dalje u Kupu Vojvodine i obezbeđuje plasman za učešće u Kupu Srbije. KMF Srbobran ulazi maksimalno motivisan u ovu utakmicu, jer u finišu prvenstva u poslednjoj utakmici jesenjeg dela izgubili su kod kuće od Tise iz Novog Bečeja i takmičenje završili sa 21 bodom na četvrtom mestu na tabeli.

Motivacioni momenat je svakako i to što je protivnik komšijski klub koji je prvi deo prvenstva završio kao lider na tabeli sa 30 osvojenih bodova.

Utakmica se igra u petak, a početak je u 16.15h. Tribine su otvorene i ulaz je besplatan za sve ljubitelje futsala.

Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign