Srbobran.net web portal


http://www.srbobran.net/news/1/2092/preko-40-ekipa-prijavljeno-na-humanitarne-turnire-koji-startuju-u-nedelju/

Verzija za tampu / To Screenview



PREKO 40 EKIPA PRIJAVLJENO NA HUMANITARNE TURNIRE KOJI STARTUJU U NEDELJU


Dva turnira, u stonom fudbalu i u nožnom tenisu, okupili su veliki broj učesnika, a organizator turnira dostavio nam je i raspored prvog kola koje se igra u nedelju na Trgu republike.


Turnir u stonom fudbalu igra se na sledeći način:

Sve ekipe treba da budu na Trgu u nedelju u 20h. Ekipe koje ne budu mogle da igraju tog dana, igraće u drugom dogovorenom terminu.


Pravila za stoni fudbal: 

- 12 ekipa, svako sa svakim, 11 kola, prvih 8 ide dalje po sistemu 1 - 8, 2 - 7, 3 - 6, 4 - 5 .
- U grupi se igra do 3, a u eliminacionoj fazi do 5. NEMA GOLA PETICOM I NEMA  "ROŠTILJANJA", naglašava se u pravilima turnira.

Prvo kolo:
1.    Jarani – Ćulum i Jovičić
2.    AP Libreto- Huba
3.    Miškele- Subići
4.    Reljić i Jokanović-Trivić i Vasić
5.    Matori-Ju-Tex
6.    Amadeus-Kumovi

Drugo kolo:
1.    Ćulum i Jovičić- Kumovi
2.    Ju-Tex-Amadeus
3.    Trivuć i Vasić-Matori
4.    Subići-Reljić i Jokanović
5.    Huba-Miškele
6.    Jarani-AP Libreto

Treće kolo:
1.    AP Libreto-Ćulum i Jovičić
2.    Miškele-Jarani
3.    Reljić i Jokanović-Huba
4.    Matori-Subići
5.    Amadeus-Trivić i Vasić
6.    Kumovi-Ju-Tex

Četvrto kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Ju-Tex
2.    Trivić i Vasić-Kumovi
3.    Subići-Amadeus
4.    Huba-Matori
5.    Jarani-Reljić i Jokanović
6.    AP Libreto-Miškele

Peto kolo:
1.    Miškele-Ćulum i Jovičić
2.    Reljić i Jokanović-AP Libreto
3.    Matori-Jarani
4.    Amadeus-Huba
5.    Kumovi-Subići
6.    Ju-Tex-Trivić i Vasić

Šesto kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Trivić i Vasić
2.    Subići-Ju-Tex
3.    Huba-Kumovi
4.    Jarani-Amadeus
5.    AP Libreto-Matori
6.    Miškele-Reljić i Jokanović

Sedmo kolo:
1.    Reljić i Jokanović-Ćulum i Jovičić
2.    Matori-Miškele
3.    Amadeus-AP Libreto
4.    Kumovi-Jarani
5.    Ju-Tex-Huba
6.    Trivić i Vasić-Subići

Osmo kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Subići
2.    Huba-Trivić i Vasić
3.    Jarani-Ju-Tex
4.    AP Libreto-Kumovi
5.    Miškele-Amadeus
6.    Matori-Amadeus

Deveto kolo:
1.    Matori-Ćulum i Jovičić
2.    Amadeus-Reljić i Jokanović
3.    Kumovi-Miškele
4.    Ju-Tex-AP Libreto
5.    Trivić i Vasić-Jarani
6.    Subići-Huba

Deseto kolo:
1.    Ćulum i Jovičić-Huba
2.    Jarani-Subići
3.    AP Libreto-Trivić i Vasić
4.    Miškele-Ju-Tex
5.    Reljić i Jokanović-Kumovi
6.    Matori-Amadeus

Jedanaesto kolo:
1.    Amadeus-Huba
2.    Kumovi-Matori
3.    Ju-Tex-Reljić i Jokanović
4.    Trivić i Vasić-Miškele
5.    Subići-AP Libreto
6.    Huba-Jarani

Pravila za nožni tenis:

Turnir počinje u 19.00h

- U grupnoj fazi igra se na dva dobijena seta do 11. a u eliminacionoj fazi do 21, takođe na 2 dobijena seta. Turnir počinje u 19.00h.

A grupa
1.    ''Medison'' Deže Renčar (Mijić i Sradnov M.)
2.    AP Libreto (Stevanović i Jovičić)
3.    Baki Dom (Bakoš i Beca)
4.    Pajdl i Kaćanski

B grupa
1.    Adamović i Trivić
2.    Miškele (Mudrinski S. i Popović)
3.    Komlenić i Gašić
4.    Divljaković i Umiljanović

C grupa
1.    Plavulja (Šajin Dragan i Dalibor)
2.    VMR alatnica (Šijačić i Brankov N.)
3.    Kenji i Molnar
4.    Ilić D. i Gajić

D grupa
1.    Makova dvojka (Radojković i Tešanović G.)
2.    FK Mladost Turija 2 (Mitrović i Grabež)
3.    Budžeri (Đurić i Paroški S.)
4.    Debeljački i Dunđerski

E grupa
1.    Parketar Dane (Vasić i Tešanović N.)
2.    Majkani (Brankov B. i Zeljić)
3.    Tešić i Šijačić

F grupa
1.    Večiti talenti (Perendić i Ikrašev)
2.    FK Mladost Turija 1 (Popgligorin i Jajić)
3.    Ju-Tex (Sekulić i Mihajlović)
4.    Mirosavljević i Radovanović

G grupa
1.    Pagando (Šajin Živko i Jovan)
2.    Tuk (Mirosavljević i Srećkov)
3.    Mont (Mudrinski D. i Tot)
4.    Jolić i Babin

H grupa
1.    Vašarište (Ilić N. I Krneta)
2.    Max Bet (Popov i Klipić)
3.    Huba (Veljko i Dorina)
4.    Mitrović i Milosavljević

Raspored: Nedelja 02.06.2019.

19:00 – 19:15    VMR alatnica – Kenji I Molnar

19:15 – 19:30    Pagando – Jolić i Babin

19:30 – 19:45    Tuk – Mont

19:45 – 20:00    Plavulja -  Ilić I Gajić

20:00 – 20:15    AP Libreto – Baki Dom

20:15 – 20:30    Max Bet – Huba

20:30 – 20:45    Vašarište – Mitrović i Milosavljević

20:45 – 21:00    FK Mladost Turija 1 – Ju-Tex

21:00 – 21:15   Budžeri -   FK Mladost Turija 2

21:15 – 21:30    Miškele – Divljaković I Umiljanović

 

 




Powered by Koobi:CMS 7.72 © Bitskin® Webdesign