BODOVI OTIŠLI U KRAGUJEVAC

ŽKK Srbobran otvorio je prolećni deo sezone 2. Srpske lige u našem gradu i dočekali su ekipu ŽKK Radnički 2016 iz Kragujevca. Košarkašice Radničkog 2016 iz Kragujevca savladale su u gostima Srbobran rezultatom 65:63 (22:17, 12:9, 18:10, 13:27).
Naše košarkašice pokazale su odličnu igru, ali su se gosti provukli kroz Srbobran i uspeli da se vrate kući sa pobedom.
Bila je ovo utakmica manje napetosti jer su Kragujevčanke bile konstante na oko 10 poena razlike, ali poslednja četvrtina im je donela mnogo muka. Naše košarkašice su pokazale ozbiljnost i došle na kraju utakmice na 2 poena zaostatka. Manjak sreće nas je ostavio na 63:65, tako da smo i dalje bez pobede u ovogodišnjoj sezoni, koju navijači i ljubitelji ženske košarke u Srbobranu željno isčekuju.
ŽKK Srbobran ima mladu ekipu, koja je još jednom hrabro nastupila na terenu, a ovaj put su se izdvojile T. Ivkov (18 poena) i M. Đokić (14 poena).
B.Š.
Postavio: Administrator dana 2020.01.19 |
Komentar na ovu vest mogu ostaviti samo registrovani korisnici našeg portala!